Günvakti Köyü
 Ana Sayfa
 Günvakti Köyü
 Günvakti Gençlik
 Köyümüzün Tarihçesi
 Askerlerimiz
 Hava Durumu
 Merkez Köy Imami
 Köy Muhtari
 Kavakça Mh. Imami
 ILETISIM
Günvakti Köyü Derneği
 YÖNETIM KURULU
 Tüzügümüz
 Dernek Faaliyetleri
 Etkinliklerimiz
İnteraktif Bölümler
 Resim Galerisi
 Video Galerisi
 Konuk Defteri
 Forum
 Link Panosu
 Üyelerimiz
 Firma Rehberi
Üyelik Sistemi
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni Hatırla   
Üye Ol - Sifremi Unuttum
Ad :
Email :
Mesajınız :
  kadir karaman
  Tüm Islam Aleminin hemserilerimin ve dostlarimin Cuma günü mübarek olsun hayirli cumalar.hayirli bol kazançlar dilerim saglikli huzur içimde   ......
  kadir karaman
   Tüm Islam Aleminin hemserilerimin ve dostlarimin Cuma günü mübarek olsun hayirli cumalar.hayirli bol kazançlar dilerim saglikli huzur içimd   ......
  kadir karaman
  HAYIRLI CUMALAR   ......

Şu An 3:10:30 AM - 9/20/2024
Forum Ana Sayfa » » Son Açılan Konular » Son Cevaplanan Konular
Bölüm Hakemleri : (siyahbeyaz)   (recepka)   (guner37)   (_AnArchy_1903)  
YazanMesaj
hüseyin.bjk

Kayıt Tarihi : 12/7/2007
Yer : ISTANBUL
   39450
Soru Cevap yarismasi.
Forumdaki konuları normal okuyabilmeniz için üye girişi yapmalısınız.

Besiktasin Türkiye liginde en son gol krali kim olmustur. ödül Besiktas- Ankaraspor maçina yeni açik türbüne iki kisilik bilet
Yarism
aya katilma adresi. kastamonu 37.Com
Haydi Besiktaslilar

Yukarı Bu Konudan Şikayetçiyim.!

_AnArchy_1903
[BESIKTASK]

Kayıt Tarihi : 11/29/2007
   1/7/2008 1:57:59 PM  
Forumdaki mesajları normal okuyabilmeniz için üye girişi yapmalısınız.

harun kardes dun kayseri- fenerbahçe maçini seyrettim sizde alexsin olmamasi çok kotu gerçi bu maçlarla kiyaslanamaz ama elexsiz fenerbahçe is yapmaz ben oyle gordum allah alexse sakatlik vermesin bence suanda durum kotu ziconun onlem almasi lazim orta sahaya appha,deniz,sakat tumer askerlik sorunu var selçuk kapasitesi belli bi markoya bakiyo allahtan oda ocakta gitmedi ben sikinti olarak goruyorum sen nedersin bilmiyorum...

KANLARIMIZ KIZILAYA,ORGANLARIMIZ FENERE HELAL OLSUN:=)...ÇARSI...HERKEZE NASIP OLMAZ BESIKTASLILIK...........
Yukarı Bu Mesajdan Şikayetçiyim.!
  guner37
[iyidir iyi]

Kayıt Tarihi : 11/30/2007
Yer : istanbul
   1/7/2008 4:53:33 PM  

cok dogru bir konuya deginmissin lex bu takimin beyni sahada geziyor diyorlar ama goruyosun varligi bile yetiyor mac boyunca iki hareket yapsa aten biri gol oluypr.orta saha coktu desek yeridir. zaten hep soyluyorum selcuk ne fenerde nede uc buyuklerde oynayacak bir oyuncu degil devamli yan pas ve kaptirdigi toplar hep gol olarak veya gol pozisyonu olarak geri geliyor apiah yazik oldu onun yerine savasan bir adam sart oldu tumer askerlik yuzune gitti devre arasinda transfer olmazsa cok buyuk orta saha sikintisi bizi bekliyor hele hele bizim gibi 4 5 1 oynayan takimlarin orta sahalari kilit vazifesi gorur ama gorunen su ki galiba bizim kilitin anahtalari eksik

ÜCANBARLI TORUNLARINDAN ^GÜNER OLMAK AYRICALIKTIR^
Yukarı harunguner1907@hotmail.com Bu Mesajdan Şikayetçiyim.!
  _AnArchy_1903
[BESIKTASK]

1/7/2008 5:59:46 PM  

abi trasfer sart bakma ya kezman,apiah,colin kazim,elden cikarsa çok iyi olur iyi iki tane adam alsin bence geç kalinmis harun sen sampiyonlar ligindede basari istiyon al iki tane kiyak adam parada var abi neyi bekliyo zico baskan anlamiyorum kezman iyi topcu ama takimda istenmiyo va semihle ayni benzerlikte topcular sat abi para kazan sirp olmasi buyuk etken turkler sevmez gerçi yabancilarda sevmiyo verimli olamaz bence...

KANLARIMIZ KIZILAYA,ORGANLARIMIZ FENERE HELAL OLSUN:=)...ÇARSI...HERKEZE NASIP OLMAZ BESIKTASLILIK...........
  guner37
[iyidir iyi]

1/8/2008 9:21:19 AM  

dogru soyluyosun kezman ve apiah konusunda sana katiliyorumama colin kazim konusunda ayni fikri paylasmadigimi soylemek isterim.
colin hem yetenekli hem genc birde en onemlisi turk statusunde olmasi..apiah in sakatligi cn sikti kezmn gibi usta golcudn neden faydalanamadik anlamiyorum. ama artik satilmasi gerek onun yerine alinacak golcu carlso kalitesinde olmasi sart.fener için bence bu sene hedef ceyrek final dah otesini dusunmek hayalda oteye gecmez. keske ceyrek finale kalabilse o bile suan itibariyle basari sayilr.

_AnArchy_1903
[BESIKTASK]

1/8/2008 6:09:09 PM  

abi bu takim avrupa tecrube edindi sampiyonlar liginde iki tane iyi adamla yari final bile oynar sevillayi o kadar gozunde buyuten var harun fener sevillayi kadikoyde hallaç pamuguna cevirir ama nasil trasfer sart kardes ispayada bir bir beraberlik tamam ama adamlarda çok iyi topcular var dikkat etmek lazim.harun genç ama colin bu takima zor girer gibi be ugur boral varken colinin isi zor belki beklerse seneye ama boyle topcular oynamazsa giderler ve cok para aliyorlar birader colinin seneligi 1.250 çiftlik turkiye rico pasa seneligi 1.500 ama cacik diatta topcumu ondan anca midyeci olur kezman ne kadar aliyo bilmiyorum ama cok para verildigi malum ama verim alamiyon,lincoln bak çok sorunlu topcu gs ona cok para verdi sakat verim alamiyo ....

guner37
[iyidir iyi]

1/9/2008 10:08:48 AM  

sevilla su anda ueanin en basarili takim ilan ettigi bir ekip bunu untma. gs gibi uefaya kupasini bir kere alip dususe gecmediler tesaduf degildi bak adamlar 2 sefer aldi kupayi pesine super kupa simdi sampiyonlar liginde ust tura ciktilar bu tu tu ekipler takim oyunu pynarlar goze batan yildizsari yok ama bir carkin dislileri gibiler. bu hafta izle macalari barcelonayla oynayacaklar izle vegorbak bol gollu mac olucak bana hiçte kolay bir kupa olmadi. yari final zor sen iki yiildiz alicaz misal edicek sana 5 yildiz toplam peki ceyrek finaldeki rakibini birak 11 yedekleri bile yildiz . bence bir turdaha gecsek hepimiz sukretmeliyiz. ama seneye elbetteki bundan asagi olinacak sonuc basarisizlim olur

_AnArchy_1903
[BESIKTASK]

1/9/2008 1:10:15 PM  

evet bugun kral kupasi var barcayla tabiki iyi takim kotu takim demiyorum ama deplasmanda maç alamiyorlar kadikoyde iki tane atarsaniz ispanyada bir beraberlikle is biter abi niye olmasin ya sevillayi eledin diyelim bide sonra porto gelirse karsina tam olur portoyuda gorduk bizde bi cacik yoktu kadikoyden cikabilirlermi sence tabiki adamlar kendi sahasinda cok iyiler bakalim zaman gosterecek...

citircambaz

Kayıt Tarihi : 12/1/2007
Yer :
   2/14/2008 2:59:15 PM  

ABI YA ILHAN MANSIZ YADA FEYYAZ UÇAR OLMASI LAZIM

_AnArchy_1903
[BESIKTASK]

2/14/2008 6:11:59 PM  

laa laaa laaa laahhh laahh ILHAN MANSIZZZ..

hüseyin.bjk

1/27/2009 5:24:49 PM  

Besiktaslilar ve tüm takim taraftarlari Besiktasla ilgili soru yarismasi devam ediyor bu haftaki soru BESIKTAS KAÇ HAFTA ÜST ÜSTE YENILMEMISTIR. KASTAMONU .COM sitesinden cevabi gönderiniz iki bilet bedava bence cevap 48 hafta 25,01,2009 tarihindeki BJK denizli maçini ücretsiz seyrettik.

siyahbeyaz
[..batur..]

Kayıt Tarihi : 12/3/2007
   1/27/2009 8:56:48 PM  

evet 48 hafta,hatta 49. hafta galatasaraya yenildik..

ÇABUK BÜYÜ ÇABUK YETIS TEZ OGLUM,HAIN GEZEN SU DAGLARDA GEZ OGLUM...
  hüseyin.bjk

1/27/2009 9:12:44 PM  

Yarisma adresi daha kolay bulmak için Kastamonu-Türkiye sitesine girebilirsiniz bol sanslar

Sayfalar : [ 1 ] [ 2 ] [ 3 ]

Forumdaki konulara cevap yazabilmeniz için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Ana Sayfa    Foto Galeri    Ziyaretçi Defteri    Iletisim