Günvakti Köyü
 Ana Sayfa
 Günvakti Köyü
 Günvakti Gençlik
 Köyümüzün Tarihçesi
 Askerlerimiz
 Hava Durumu
 Merkez Köy Imami
 Köy Muhtari
 Kavakça Mh. Imami
 ILETISIM
Günvakti Köyü Derneği
 YÖNETIM KURULU
 Tüzügümüz
 Dernek Faaliyetleri
 Etkinliklerimiz
İnteraktif Bölümler
 Resim Galerisi
 Video Galerisi
 Konuk Defteri
 Forum
 Link Panosu
 Üyelerimiz
 Firma Rehberi
Üyelik Sistemi
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni Hatırla   
Üye Ol - Sifremi Unuttum
Ad :
Email :
Mesajınız :
  kadir karaman
  Tüm Islam Aleminin hemserilerimin ve dostlarimin Cuma günü mübarek olsun hayirli cumalar.hayirli bol kazançlar dilerim saglikli huzur içimde   ......
  kadir karaman
   Tüm Islam Aleminin hemserilerimin ve dostlarimin Cuma günü mübarek olsun hayirli cumalar.hayirli bol kazançlar dilerim saglikli huzur içimd   ......
  kadir karaman
  HAYIRLI CUMALAR   ......

Şu An 12:47:59 AM - 9/20/2024
Forum Ana Sayfa » Serbest Alan » Son Açılan Konular » Son Cevaplanan Konular
Bölüm Hakemleri : (recepka)  
Kayıt bulunamadı!
YazanMesaj
kardelen
[mutlu ]

Kayıt Tarihi : 1/31/2008
Yer : kastamonu
   40123
allaha inaniyormusun
Forumdaki konuları normal okuyabilmeniz için üye girişi yapmalısınız.

sakal trasi olmak için berbere gitti. Onunla ilgilenen berberle güzel bir sohbete basladilar.Degisik konular üzerinde konustular. Birden Allah ile ilgili konu açildi…

Berber: ” Bak adamim, ben senin söyledigin gibi Allah’in varligina inanmiyorum.”

Adam: ” Peki neden böyle diyorsun?”

Berber: ” Bunu açiklamak çok kolay. Bunu görmek için disariya çikmalisin. Lütfen bana söyler misin, eger Allah var olsaydi, bu kadar çok sorunlu, sikintili, hasta insan olur muydu, terkedilmis çocuklar olur muydu? Allah olsaydi, kimseye aci çektirmez, birbirini üzmezdi.Allah olsaydi, bunlarin olmasina izin verecegini sanmiyorum…”

Adam bir an durdu ve düsündü, ama gereksiz bir tartismaya girmek istemedigi için cevap vermedi. Berber isini bitirdikten sonra adam disariya çikti. Tam o anda caddede uzun saçli ve sakalli bir adam gördü.Adam bu kadar daginik göründügüne göre belli ki tras olmayali uzun süre geçmisti. Adam berberin dükkanina geri döndü.

Adam: ” Biliyor musun ne var, bence berber diye birsey yok”
Berber: ” Bu nasil olabilir ki? Ben buradayim ve bir berberim.”
Adam: ” Hayir, yok. çünkü olsaydi, caddede yürüyen uzun saçli ve sakalli adamlar olmazdi.”

Berber: ” Himmm… Berber diye birsey var ama o insanlar bana gelmiyorsa, ben ne yapabilirim ki?”

Adam: ” Kesinlikle dogru! Püf noktasi da bu! Allah var, ve insanlar ona gitmiyorsa, bu gitmeyenlerin tercihi. Iste dünyada bu kadar çok aci ve keder olmasinin nedeni!”

her lafa verecek cevabim var bir lafa bakarim lafmi diye birde söyleyene bakarim adammi diye
Yukarı Bu Konudan Şikayetçiyim.!

Sayfalar :

Forumdaki konulara cevap yazabilmeniz için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Ana Sayfa    Foto Galeri    Ziyaretçi Defteri    Iletisim