Günvakti Köyü
 Ana Sayfa
 Günvakti Köyü
 Günvakti Gençlik
 Köyümüzün Tarihçesi
 Askerlerimiz
 Hava Durumu
 Merkez Köy Imami
 Köy Muhtari
 Kavakça Mh. Imami
 ILETISIM
Günvakti Köyü Derneği
 YÖNETIM KURULU
 Tüzügümüz
 Dernek Faaliyetleri
 Etkinliklerimiz
İnteraktif Bölümler
 Resim Galerisi
 Video Galerisi
 Konuk Defteri
 Forum
 Link Panosu
 Üyelerimiz
 Firma Rehberi
Üyelik Sistemi
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni Hatırla   
Üye Ol - Sifremi Unuttum
Ad :
Email :
Mesajınız :
  kadir karaman
  Tüm Islam Aleminin hemserilerimin ve dostlarimin Cuma günü mübarek olsun hayirli cumalar.hayirli bol kazançlar dilerim saglikli huzur içimde   ......
  kadir karaman
   Tüm Islam Aleminin hemserilerimin ve dostlarimin Cuma günü mübarek olsun hayirli cumalar.hayirli bol kazançlar dilerim saglikli huzur içimd   ......
  kadir karaman
  HAYIRLI CUMALAR   ......

Şu An 2:46:45 AM - 9/20/2024
Forum Ana Sayfa » » Son Açılan Konular » Son Cevaplanan Konular
Bölüm Hakemleri : (recepka)  
YazanMesaj
_AnArchy_1903
[BESIKTASK]

Kayıt Tarihi : 11/29/2007
Yer : ISTANBUL
   39452
Türk Kizlarinin %90'ni :):):):)
Forumdaki konuları normal okuyabilmeniz için üye girişi yapmalısınız.

Türk Kizlarinin %90'ni :):):):)

1-) Brad Pitt, Leonardo Di Caprio,vs... gibi tanimadigi insanLara asik oLurLar.

2-) CirtLak renkLi markasi we fiyati 100 m öteden beLLi oLan "cast" ayakkabiLarin içine kot pantoLonun paçasini sokar we herkesin onLara begeniyLe baktigini zannederLer.

3-) Dis görünüse degiL iç görünüse önem werdikLerini söyLeyip karsiLarina çikan iLk yakisikLi we beyinsiz erkege asik oLurLar..

4-) OnLarin önem sirasi asagidan yukariya doorudur. Ayakkabinin markasi,pantoLonun markasi,gömLegin markasi, beyin...

5-) KendiLerini dünyanin en güzeL kizi zannederLer we bunu çewreye hissettirmeye çaLisirLar.

6-) Kadin HakLari diye çigirirLar ama kamu kuruLusLarinda en hizLi onLarin isi görüLür..

7-) "Aaaaaeeyayayay iiinaaaggggnnnmmiiiggggyyyoooggggg- rrruuuuuooommmmm m, ciiidddiiiiiggggymiiisiiiiiiiiaannnn, aaaaayyyyyy çuuuooookkkk tiiiiaaaattttLLiiiiaaaaa" gibi angutça bir konusma diLLeri wardir..

8-) En PatatesLeri internete girince ortamin sahi padisahi CLaudia Schifferi oLur..

9-) OnLara göre paran oLdugu sürece adamsindir.Parasiz erkek öLü erkektir..

10-) K.çini açikta birakan bodyLer giyip gün boyu çekistirirLer. Ya görünmesini istemiosan giyme!Bu ne perhiz bu ne Lahana tursusu...

11-) Edep yerLerine kadar görünecek kiyafetLer giyip "ErkekLer sapik, bakiyorLar" derLer. Ya peki senin açik giyinmekteki amacin ne?
Göstermekse eger bakinca niye sapik diyorsun. Sende teshircisin ona bakarsan...

12-) Bir erkek kötü 1 sey yaptiginda "Erkek diiLmi hepsi ayni" derLer. Bende geçen sokakta 1 hayat kadini gördüm. Napiim simdi "kadin degiL mi hepsi ayni " mi diyeyim? Ayni mantik ona bakarsan...

13-) MesajLarinda "canim,sekerim,1 tanem" gibi sifatLari resmi oLdukLari kisiLere yazar,sonrada "umut wermedim ki ben" diye zeytinyagi moduna geçerLer..

14-) Erkegin yaptigi her ise "ben de yaparim ne farkim war" diye atLarLar..

15-) Sokakta bagira bagira anira anira güLerLer we siz ona kinayarak baktiginizda siz geçene kadar durup siz geçer geçmez."KIKIKIKiiikklkkkiikkl" diye bagirirLar..

16-) Kot pantoLonu çizmenin içine sokup sebek oLurLar..

17-) DuwarLarina Gökhan Özen posterLeri yapistirip "askiiiiaaaiiiaiaiaiaim yaaaaaaggggg" diye arkadasLariyLa ayin yaparLar..

18-) PLaza topuk giyip yürürken Yao Ming oLurLar. Yürüyemiyosan giyme ya... ALLA ALLA....

19-) Gitar,bagLama vs çaLan erkekLerin dibine girip bir o yana bir bu yana kafa saLLayarak y.ws.rLar..

20-) YüzLerini fondotene ruja carta curta buLarLar.

21-) Sinifta agLayip sizLarLar nedensiz yere...

22-) "Ay arabeskmi dinLiyosun iiggggggwweeeennnnçç" diyip biLgisayarLarinda Ibrahim TatLises'in tüm aLbümLerini buLundururLar..

23-) SeninLe mesLegin,araban,okuLun,paran,ayakkabin vs gibi her seyin için beraber oLabiLirLer.. Karakterin we beynin hariç....

24-) 1 BirayLa sarhos oLup geceyi mahwederLer

KANLARIMIZ KIZILAYA,ORGANLARIMIZ FENERE HELAL OLSUN:=)...ÇARSI...HERKEZE NASIP OLMAZ BESIKTASLILIK...........
Yukarı Bu Konudan Şikayetçiyim.!

_AnArchy_1903
[BESIKTASK]

1/13/2008 7:47:24 PM  
Forumdaki mesajları normal okuyabilmeniz için üye girişi yapmalısınız.

VAR BOYLE KIZLARIMIZ TABIKI HEPSI BOYLE DEGIL AMA KESIM KESIM DEGISIR BENCE...

KANLARIMIZ KIZILAYA,ORGANLARIMIZ FENERE HELAL OLSUN:=)...ÇARSI...HERKEZE NASIP OLMAZ BESIKTASLILIK...........
Yukarı Bu Mesajdan Şikayetçiyim.!
  _AnArchy_1903
[BESIKTASK]

1/13/2008 8:33:44 PM  
Forumdaki mesajları normal okuyabilmeniz için üye girişi yapmalısınız.

TEK SORUN BENCE DEDIGIN GIBI SIRF ÖZENTI ÖZENTI MERAK BI YASDAN SONRA USLANIYORLAR AMA GEÇ KALIYORLAR..

Yukarı Bu Mesajdan Şikayetçiyim.!

Sayfalar : [ 1 ]

Forumdaki konulara cevap yazabilmeniz için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Ana Sayfa    Foto Galeri    Ziyaretçi Defteri    Iletisim