Günvakti Köyü
 Ana Sayfa
 Günvakti Köyü
 Günvakti Gençlik
 Köyümüzün Tarihçesi
 Askerlerimiz
 Hava Durumu
 Merkez Köy Imami
 Köy Muhtari
 Kavakça Mh. Imami
 ILETISIM
Günvakti Köyü Derneği
 YÖNETIM KURULU
 Tüzügümüz
 Dernek Faaliyetleri
 Etkinliklerimiz
İnteraktif Bölümler
 Resim Galerisi
 Video Galerisi
 Konuk Defteri
 Forum
 Link Panosu
 Üyelerimiz
 Firma Rehberi
Üyelik Sistemi
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni Hatırla   
Üye Ol - Sifremi Unuttum
Ad :
Email :
Mesajınız :
  kadir karaman
  Tüm Islam Aleminin hemserilerimin ve dostlarimin Cuma günü mübarek olsun hayirli cumalar.hayirli bol kazançlar dilerim saglikli huzur içimde   ......
  kadir karaman
   Tüm Islam Aleminin hemserilerimin ve dostlarimin Cuma günü mübarek olsun hayirli cumalar.hayirli bol kazançlar dilerim saglikli huzur içimd   ......
  kadir karaman
  HAYIRLI CUMALAR   ......

Şu An 3:11:55 AM - 9/20/2024
Forum Ana Sayfa » » Son Açılan Konular » Son Cevaplanan Konular
Bölüm Hakemleri : (recepka)  
YazanMesaj
cem

Kayıt Tarihi : 10/7/2008
Yer :
   39731
Dinciler ve Vicdan
Forumdaki konuları normal okuyabilmeniz için üye girişi yapmalısınız.

Öncelikle belirtmek isterimki ne asagida verecegim yazi nede konunun basligi benim sözlerim yada destekledigim fikirler degil. Sadece bir forum sitesinde bu yazi ile karsilastigimda çok sasirdim, insanlarin karsilarindakine saldirmak ugruna, Islamiyeti karalamak adina ne kadar çirkeflesebileceklerini gördüm. Kendi yaptiklari isler baslarina gelince nasilda asagiliyorlar. Ya dahada önemlisi bir Türk bir Müslüman bu ifadeleri nasil kullanabilir, sonra kullanilan ifadelerin anlami nedir dinciler ne demek ya. Dahada acisi bu yaziyi yazan kisi kendine devrimci Kemalist demis. Bizler demis. Ya bu nasil bir bölücülükdür, bölücülügünüze hiç utanmadak ATATÜRK'ü nasil alet edersiniz. ATATÜRK bu vatani kurarken, kurtulusuna önderlik ederken nerde ayrimcilik yaptigini gördünüz. ATATÜRK ilkelerini hiçmi bilmezsiniz. Ya bu nasil bir oyndurki halki önce Kürt/Türk diye irklara etnik kökenlere bölüyolar yetmiyor Dinciler/Laikler diye inançlarini bölüyorlar oda yetmiyor Sunni/Alevi diye mezhep çatismalarina sokuyorlar. Oysaki bizim ecdadimiz 3 kitada onlarca milleti, yüzlerce etnik kökeni, inançliyi, dinsizi bir arada yasatmadimi. Artik silkelenme ve ecdadimiza yakisani yapmak lazim Saygilarimla.

Iste o yazi

Eski Jandarma Genel Komutani ORGENERAL Sener ERUYGUR'un tutuklu bulundugu cezaevinde Düserek yaralanmasi ve hastaneye kaldirilmasi olayi.. Bize Dincilerin Gerçek Yüzünü tekrar gösterdi.. 31 MART 1909 dan beri degisen hiç bir sey yok... SENER ERUYGUR'un yaralanmasi karsisinda DINCI basinda çikan haberler ve o haberleri yorumlayan zümre, Içlerindeki nefreti TEKRAR KUSMAYA Basladi.. Bu öyle Bitmez Tükenmez Bir KINKI iltihapli bir yaradan akan IRIN gibi akmaya devam ediyor....

SENER ERUYGUR ne yapmisti, RÜSVET mi ALMISTI, DOLANDIRCIMIYDI, üLKEYI mi satmisti, IRZA mi geçmisti, Tecavüz mü etmisti... Bu adam ne yapmisti.. Henüz ne yaptigina dair Bir iddia Bile Yokken Bu LINÇ NEDEN

Peki Kim bu adamlar bu adamlardaki ASKER düsmanligi neden... asagiya bir kaç tane örnek olay ekledim.. Bu adamlarda ozamanda VICDAN YOKTU, yine yok.. 02.05.1920 de Boluda çikan isyanda (Devrekli) Seriat isteriz diye ayaklanan asilerAbdülkadir adinda çok genç bir subayi da soyarak ve iskence yaparak Bolu sokaklarinda dolastirdilar. Biçaklavucudunu delik desik ettiler ve belediye önüne attilar. Zavalli genç subayin çok yarasi vardi ama ölmemisti.
Ertesi gün subayin kipirdadigini pencereden gören bir doktorun hanimi kocasina haber verdi. Doktor, sabahin
tenhaligindan faydalanarak subayi memleket hastanesine kaldirtti. Fakat kudurmus asiler durumu grendiler ve
birkaç melun derhal hastaneye gelerek subayin boynuna bir ip geçirdiler ve sokaklarda sürkleyerek öldürdüler
ve 'Iste Seyhlislamin fetvasinin hükmü yerine geldi!' diye bagirmaya basladilar.....
Abdülkadiri Hastaneden Çikarip BOYNUNA IP DOLAYARAK sürükleyerek Öldürenler . Bu gün ayni seyi ORGENERAL SENER ERUYGUR'a yapmak istiyorlar. ÖLÜM DÖSEGINDE HAYATI SEREF MADALYALARI ile dolu Bir subayi SUÇLULUGU KANITLANMADAN LINÇ ETTILER simdi eski günlerdeki gibi HASTANADEN çikarip vücudunuda linç etmeye çalisiyorlar
Peki bu Dinciler de hiç vicdan yok bunu biliyoruz ama onlara yaltaklanan eline DARBEYE hayir seklinde pankartlarla Sokaga Çikan BIZ MARKSISTIZ diye slogan atanlar ... Onlarinda VICDANI olmadigini Çok iyi bir sekilde gördük.. SIRF laik cumhuriyetin Koruyucusu orduya bu zamanda YIPRATMAK Için yapilan HAYALI KAMPANYAYA Büyük bir sevk ile katilan BU SAKSAKÇILARA ne demeli... Al Birini vur ötekine Birbirinin ayni.. EMperyalist masasi olmak için birbirleri ile yarisiyorlar.. BU NEFRETIN SEBEBI BAGIMSIZLIK VE ÖZGÜRLÜK DÜSMANLIGINDAN BASKA BIR SEY degil, SATILMISLIK, CAHILLIK bu adamlarin kaninda var.

Yukarı Bu Konudan Şikayetçiyim.!

AykutKaragoz
[Agrasif]

Kayıt Tarihi : 12/1/2007
Yer : Istanbul
   10/10/2008 1:28:43 PM  
Forumdaki mesajları normal okuyabilmeniz için üye girişi yapmalısınız.

Yaziyi yazan kisinin ergenekon yandasligi var herhalde..

((FITIL AGANIN TORUNU KARAGÖZ)) Bir Insanin Onuru Mensubu Oldugu Milletin,Yüceligi ve Serefi ile Esdegerdir..!
Yukarı aykut_22222@yahoo.com aykut_22222@hotmail.com Bu Mesajdan Şikayetçiyim.!

Sayfalar : [ 1 ]

Forumdaki konulara cevap yazabilmeniz için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Ana Sayfa    Foto Galeri    Ziyaretçi Defteri    Iletisim