Günvakti Köyü
 Ana Sayfa
 Günvakti Köyü
 Günvakti Gençlik
 Köyümüzün Tarihçesi
 Askerlerimiz
 Hava Durumu
 Merkez Köy Imami
 Köy Muhtari
 Kavakça Mh. Imami
 ILETISIM
Günvakti Köyü Derneği
 YÖNETIM KURULU
 Tüzügümüz
 Dernek Faaliyetleri
 Etkinliklerimiz
İnteraktif Bölümler
 Resim Galerisi
 Video Galerisi
 Konuk Defteri
 Forum
 Link Panosu
 Üyelerimiz
 Firma Rehberi
Üyelik Sistemi
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni Hatırla   
Üye Ol - Sifremi Unuttum
Ad :
Email :
Mesajınız :
  kadir karaman
  Tüm Islam Aleminin hemserilerimin ve dostlarimin Cuma günü mübarek olsun hayirli cumalar.hayirli bol kazançlar dilerim saglikli huzur içimde   ......
  kadir karaman
   Tüm Islam Aleminin hemserilerimin ve dostlarimin Cuma günü mübarek olsun hayirli cumalar.hayirli bol kazançlar dilerim saglikli huzur içimd   ......
  kadir karaman
  HAYIRLI CUMALAR   ......

Şu An 3:10:01 AM - 9/19/2024
Forum Ana Sayfa » » Son Açılan Konular » Son Cevaplanan Konular
Bölüm Hakemleri : (recepka)  
YazanMesaj
mürsel
[bekar]

Kayıt Tarihi : 4/22/2008
Yer : ISTANBUL
   41028
LÜTFEN OKUYUN ibretlik bir mektup
Forumdaki konuları normal okuyabilmeniz için üye girişi yapmalısınız.

Son GÜNLERDE; bir surat bir surat ki GELINDE, çayimi bile yarim dolduruyor BEY. Allah'tan KULAKLARIM agir isitiyorda, duymuyorum ne söyledigini…! Ama yinede HISSEDIYORUM..! Beni, bu evde galiba istemiyor artik. Hey gidi günler heeey…! OGLUNU bilirsin, vur kafasina al lokmayi. Iki ara bir derede ne yapsin…? ANA bu, atsa atilmaz; satsa satilmaz....Bana a...rtik gizli gizli sariliyor bey...! Dün aksam, UYURKEN öptü beni biliyor musun? Nasil agirima gitti nasil…! Artik AKIDE SEKERIDE getirmiyor. Hani dislerim yok ya, güya yerken garip sesler çikariyormusum da; çocuklar IGRENIYORMUS benden. Yok; vallahi yalan bey, hiç yapar miyim ben öyle sey..? GELIN; çocuklara masal anlatmami da yasakladi. Üstelik seninle konusuyormusum diye, duvardaki resmini bir yere sakladi. Olsun, koynumdaki resminden haberi bile yok..! Yine de BEDDUA edemem bey, oglumun karisi; torunlarimin anasi o…! Geçenlerde üst KOMSULAR geldi. Ne konustuklarini duymayayim diye, kapiyi üstüme kilitledi. Duymadim, duyamadim; lakin hissettim. DÜSKÜNLER EVINE yatiracaklarmis önümüzdeki ay beni. Ne yalan söyleyeyim epey agirima gitti, epey…! Ha, SEN ne diyorsun bey..? Hani bir görünsen OGLUNA…! Ne de olsa babasisin, seni dinler. Bu odada oturur, vallahi hiç disari çikmam. Akide sekeri de istemem. MASALDA anlatmam artik çocuklara. Ne olur, AYIRMASINLAR beni bu evden. Yasayamam, nefes bile alamam. Sana ait anilardan uzak ne yaparim ben, ne yaparim..? Su camin PERVAZINDA hayalin durur, çekmecelerde el izin. BASTONUN hala duvarda asili. Istemiyorlar beni artik, istemiyorlar hasili...!
HEY GIDI GÜNLER HEY..!
Hani DIYORUM, bir çagirsan..! Yoksa, yoksa sendemi UNUTTUN beni bey…?

Yukarı m.r_yanar@hotmail.com Bu Konudan Şikayetçiyim.!

armador

Kayıt Tarihi : 2/11/2008
Yer : istanbul
   5/5/2012 11:12:04 AM  
Forumdaki mesajları normal okuyabilmeniz için üye girişi yapmalısınız.

oglum yaslilik böyle bisey iste herkez kendi havasinda birde ayri memleketlerden evlilerse senin adetin benim huyum derken büyüklerimiz olan anne ve babalarimiz unutuluyor adeta ikinci planda kaliyor allah muhafaza anne ve babalarimiz bizim her seyimiz nasilki çocugumuzu bi kenara atmiyorsak onlarida atmiyacagz allah herkeze hayirli evlat nasip etsin amin

Yukarı Bu Mesajdan Şikayetçiyim.!
  baskan

Kayıt Tarihi : 11/30/2007
Yer : ISTANBUL
   5/20/2012 11:40:35 PM  
Forumdaki mesajları normal okuyabilmeniz için üye girişi yapmalısınız.

mürsel kardesim ne güzel bir yazi ,ama anlayacak adam vardir mutlaka ,anlayana sivri sinek saz,anlamayana davul zurna az demis atalarimiz.

Ahmet GÜNER
Yukarı Bu Mesajdan Şikayetçiyim.!

Sayfalar : [ 1 ]

Forumdaki konulara cevap yazabilmeniz için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Ana Sayfa    Foto Galeri    Ziyaretçi Defteri    Iletisim