Günvakti Köyü
 Ana Sayfa
 Günvakti Köyü
 Günvakti Gençlik
 Köyümüzün Tarihçesi
 Askerlerimiz
 Hava Durumu
 Merkez Köy Imami
 Köy Muhtari
 Kavakça Mh. Imami
 ILETISIM
Günvakti Köyü Derneği
 YÖNETIM KURULU
 Tüzügümüz
 Dernek Faaliyetleri
 Etkinliklerimiz
İnteraktif Bölümler
 Resim Galerisi
 Video Galerisi
 Konuk Defteri
 Forum
 Link Panosu
 Üyelerimiz
 Firma Rehberi
Üyelik Sistemi
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni Hatırla   
Üye Ol - Sifremi Unuttum
Ad :
Email :
Mesajınız :
  kadir karaman
  Tüm Islam Aleminin hemserilerimin ve dostlarimin Cuma günü mübarek olsun hayirli cumalar.hayirli bol kazançlar dilerim saglikli huzur içimde   ......
  kadir karaman
   Tüm Islam Aleminin hemserilerimin ve dostlarimin Cuma günü mübarek olsun hayirli cumalar.hayirli bol kazançlar dilerim saglikli huzur içimd   ......
  kadir karaman
  HAYIRLI CUMALAR   ......

Şu An 2:53:25 AM - 9/20/2024
Forum Ana Sayfa » » Son Açılan Konular » Son Cevaplanan Konular
Bölüm Hakemleri :
Kayıt bulunamadı!
YazanMesaj
seyda
[ÇöL Çiçegi]

Kayıt Tarihi : 9/6/2008 1
Yer : Istanbul
   39700
Ferrarisini Satan Bilge - Robin Sharma
Forumdaki konuları normal okuyabilmeniz için üye girişi yapmalısınız.

Yayinevi : GOA yayinlari
Yazari : Robin Sharma
Çevirmen : Osman Özkan
Basim Yeri / Tarihi : ISTANBUL / 2006
Sayfa Sayisi : 200
Aldigi Ödüller : -

Kitap Hakkinda:

'Kalabalik mahkeme salonunun tam ortasinda yigilmis durumdaydi.0, büyük düsleri olan, zeki, yakisikli, korkusuz ve ülkenin en seçkin avukatiydi. Onu on yedi yildir taniyordum. Julian'in sok edici mahkeme gösterileri sürekli gazetelerin ön sayfalarinda yer aliyordu. Çogu kimsenin sadece düsleyebilecegi her seyi elde etmisti: Yildizlara varan mesleki söhret, milyonlarca dolarlik banka hesaplari, en pahali semtte olaganüstü bir malikane, özel bir jet, tropikal bir ada, yazlik bir ev ve çok deger verdigi varligi -malikânesine uzanan özel yolunun ortasina park ettigi kirmizi bir Ferrari. Simdi ise Büyük Julian kalp krizi geçirmis, çaresiz bir bebek gibi yerde kivraniyor ve deli gibi sarsiliyordu.

Bütün bunlar üç seneden fazla bir zaman önce yasanmisti. Son duydugum Julian'in Hindistan'a gittigi idi. Ortaklardan birine yasamini sadelestirmek istedigini, bazi yanitlara ihtiyaci oldugunu ve onlari bu mistik ülkede bulmayi amaçladigini söylemisti. Isini birakmis, malikânesini, adasini ve jetini elden çikarmisti. Hatta Ferrari'sini bile satmisti. Bir gün ofisimin kapisi yavasça açildi. Kapi ardina dayandiginda otuzlu yaslarinin ortalarinda, gülümseyen bir adam göründü. Uzun boylu, ince ve kasliydi; canlilik ve enerji yayiyordu. 'Isimi elimden almaya niyetli hizli bir avukat herhalde' diye düsündüm. Genç adam sevdigi bir ögrencisini izleyen Buda gibi gülümseyerek bana bakmayi sürdürdü. Dayanilmaz sessizlikle geçen uzun bir aradan sonra sasirtici bir biçimde emredici bir ses tonuyla konustu:

'Tüm konuklarina böyle mi davranirsin John, hele sana mahkeme salonlarinin sirrini ögreten birine.' 'Julian? Bu sen misin? Inanamiyorum! Gerçekten sen misin? ' Güçlü kahkahasi kuskularimi dogruladi. Önümde duran genç adam uzun süredir kayip su Hintli Yogiden baskasi degildi: Julian Mantle. Inanilmaz degisimi karsisinda saskina dönmüstüm. '

Yazar Hakkinda:

Liderlik, performans ve kisisel gelisim konularinda dünyadaki en önemli uzmanlardan biri olan Sharma, hukuk egitimi almistir. 40 yasinda olan yazarin kitaplari yirmialti ülkede onyediden fazla dilde yayinlanmistir. 7 kitabindan 6’si uluslar arasi çok satanlar listesinde yer almis bu ünlü uzman, baskanlik, yöneticilik ve egitim hizmetleri veren “Sahrma Uluslar arasi Liderlik” sirketinin de yöneticisidir.

YaLnizLigim bir çigLikti Hepiniz mi Sagirdiniz..!
Yukarı Bu Konudan Şikayetçiyim.!

Sayfalar :

Forumdaki konulara cevap yazabilmeniz için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Ana Sayfa    Foto Galeri    Ziyaretçi Defteri    Iletisim